תטא הילינג

תטא הילינג היא שיטת טיפול לא קונבציונאלית של העידן החדש. היא ידועה במיוחד ביכולת שלה לשחרר דפוסי התנהגות, אמונות, מחשבות, טראומות, פחדים, כעסים וחסימות רגשיות. השיטה משלבת עבודה בין המודע לתת-מודע ועל-ידי כך מאפשרת שינוי, ריפוי, התפתחות וצמיחה אישית, זוגית ומשפחתית.

בעידן הנוכחי, בו יותר ויותר עדויות ומחקרים מוכיחים את הקשר הישיר בין גוף לנפש, גוברת ההבנה שלמחשבות ולרגשות יש השפעה על בריאותו הפיזית והנפשית של האדם. כתוצאה מכך מדענים רבים חוקרים את האופן בו המוח משפיע על איכות חיינו ומצבנו הבריאותי.

מוח האדם פועל בחמישה תדרים – גלי אלפא, גלי בטא, גלי גמא, גלי דלתא וגלי תטא. במחקרים נמצא, שבמצב בו המוח פועל בגלי תטא, קיימת נגישות גבוהה ביותר לתת המודע של האדם. גלי התטא מופיעים בדרך-כלל במצב בין ערות לשינה ובין שינה ליקיצה. שיטת תטא הילינג מבוססת על היכולת להאט את גלי המוח עד למצב בו הם פועלים בתדר החמישי ויחד עם זאת המטופל נשאר בערנות ובמודעות.

הטיפול בתטא הילינג מתבצע באמצעות שיחה עם המטופל, אשר מאתר ומעלה למודעות חוויות, זיכרונות, אמונות ומחשבות המעכבים ומכשילים את התפתחותו וחבויים בתת המודע שלו. במהלך הטיפול מוחלפות אותן תבניות מחשבתיות ואמונות לכאלו שמקדמות את המטופל ומאפשרות לו שחרור מתכנים מודעים ולא מודעים שחסמו, תקעו, שיבשו או מנעו את יכולתו לבצע תהליכי שינוי וצמיחה.

הערכה עצמית נמוכה, חוסר ביטחון, חשש מאינטימיות, חוסר סיפוק ושביעות רצון, דיכאון, חרדות, עצבנות, כעס, חוסר אונים, חשש משינויים, קשיים בזוגיות, במציאת בני זוג, בתקשורת בין-אישית, בקבלת החלטות, במצבי אובדן וטראומה, בקבלת או האצלת סמכות, במציאת מקום עבודה, כל אלו ועוד הם מצבים בהם טיפול תטא הילינג יכול לסייע.

היכולת להביא למודעות ולשנות מחשבות, אמונות ורגשות אשר מנהלים ומשבשים באופן לא מודע את חייו של המטופל, מעניקה לו הבנה וריפוי לקשייו הרגשיים ו/או הפיזיים. ממקום זה נוצרת הזדמנות נפלאה להבנות את המציאות ועתידו באופן הטוב הנכון והראוי ביותר עבורו.

 

 

 

 

 

טיפול זוגי בצפון | טיפול זוגי במרכז | טיפול זוגי ומשפחתי